Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /var/www/vhosts/ekovate.lv/test.rbb.lv/wp-includes/functions.php on line 3853
Ēku Siltināšana | RBB

CELULOZES ŠĶIEDRAS SILTUMIZOLĀCIJAS MATERIĀLS – „RB&B EKOVATE”

Ekovate ir kvalitatīvs un elpojošs, siltumizolējošs celtniecības materiāls, kuru izmanto ēku sienu, griestu un grīdu siltināšanā.

Ekoloģiski tīrais un veselībai nekaitīgais produkts ir izgatavots no makulatūras, tālab papīrs jeb koka dabīgā šķiedra nodrošina materiāla elpošanu un mitruma regulāciju – un tas ir garants teicamai siltumizolācijai. Ekovate ir ērti un ātri ieklājama horizontālās, vertikālās un slīpās virsmās, aizpildot visas spraugas un nodrošinot lielisku siltumnoturību. Tās siltumvadītspējas koeficients ir no 0,037-0,041 W/mK.

Ekovate ir celtniecības materiāls, kas aizkavē uguns iekļūšanu ēkā – paaugstinoties temperatūrai, ekovates sastāvā esošā viela- boraks izdala ūdeni, līdz ar to materiāls kļūst ugunsizturīgs un vienlaicīgi aizsargā ēkas koka konstrukcijas. Ugunsgrēka laikā ekovate neizdala cilvēka veselībai kaitīgas vielas.

Ēkās, kas ir siltinātas ar ekovati, nav nepieciešams lietot celtniecības plēves, lai novadītu kondensātu, jo materiālam piemīt dabīga mitruma regulācija.

Ar ekovati siltinātās mājās neiemitinās grauzēji un kaitēkļi.

Ekovate ir brīnišķīgs materiāls ne tikai jaunu būvju siltināšanai, tā der kopā ar jebkuru siltināšanas materiālu.

Būvē māju ar mums un siltini ar ekovati!

Ražošana

ekovate-razosana

Tehnoloģija

ekovate-tehnologija

Risinājumi

ekovate-risinajumi

Kā mēs strādājam ...

ekovate-ipasibas

Ražošana

RBB EKOVATI ražo no avīžu papīra. Tas nozīmē, ka RBB EKOVATES pamatmateriāls ir koks, kura izcilās īpašības ir zināmas jau gadsimtiem ilgi.

Ražošanas process no avīzes līdz siltumizolācijas materiālam iztiek ar mazu enerģijas patēriņu un bez ūdens izmantošanas. Tāpēc celulozes siltumizolācijas materiāla ražošanas process nodara ievērojami mazāku kaitējumu videi nekā tradicionālie siltumizolācijas produkti.

Ražošanas procesā izšķiroto avīžu papīru sadala šķiedrās, sajauc ar minerālsāļiem un samaļ dzirnavās. Rezultātā iegūtās celulozes pārslas ir ugunsdrošas, izturīgas pret trūdēšanu, pret kaitēkļiem un pret pelējuma sēnēm.

Tā kā materiālu šķiedrās sadala galvenokārt pneimatiskās ierīces, tad rodas optimāli priekšnosacījumi smalko putekļu daļiņu nosūkšanai. Pateicoties šai saudzīgajai sadalīšanai šķiedrās, tiek saglabāta celulozei piemītošā augstā elasticitāte. Turklāt celulozes pārslu struktūra nav vienāda ar papīra gabaliņu, bet tās ģeometrija ir tuvāka vates uzbūvei. Trīsdimensionālā celulozes pārslu virsmas struktūra nodrošina optimālu sasaisti un saķeri ar pārējām celulozes pārslām.

Celulozes pārslai piemīt ļoti zems siltumvadītspējas koeficients un tā garantē augstu aizsardzību pret materiāla sasēšanos arī pie biezām siltinājuma kārtām. RBB EKOVATI nav indīgs, nesatur apšaubāmas vielas vai piedevas un tā ir mīksta un silta. Tā nekairina ādu.

Produkcijas ražošana tiek kontrolēta atbilstoši ES tehniskajiem kvalitātes kritērijiem.

Gatavo produktu iepako izturīgos PE maisos. PE maisi nodrošina formas nemainīgumu un optimālu aizsardzību ilgākā uzglabāšanas periodā.

EKOVATE_5
EKOVATE_1
SILTUMAM_3
SILTUMAM_8
silumam_2

Tehnoloģija

„RB&B Ekovate” ir piemērota visu norobežojošo konstrukciju (ārsiena, jumts, grīda) siltināšanai, kad uz siltumizolācijas materiālu neiedarbojās papildu slodzes. Ar „RB&B Ekovati” var siltināt horizontālās, vertikālās, kā arī slīpās virsmas.

„RB&B Ekovate” ir izmantojama arī kā skaņas izolācijas materiāls starpstāvu pārsegumu un starpsienu konstrukcijās, lai samazinātu nevēlamu troksni.

„RB&B Ekovate” sastāv no celulozes šķiedras un piedevām, kas aizsargā materiālu no baktēriju negatīvās iedarbības un uzlabo tās ugunsreakciju.

„RB&B Ekovates” ražošanas procesā tiek izmantotas jaunākas tehnoloģijas, kas garantē tās augsto kvalitāti.

Ekovates dabīgā izcelsme garantē dabīgu mitruma regulāciju nosiltinātajā konstrukcijā un nodrošina komfortablu iekštelpu mikroklimatu visu gadu.

Iestrādājot „RB&B Ekovates” materiālu, jāievēro ražotāja rekomendācijas. Obligāti ir jākontrolē iestrādājamā materiāla tilpummasa. Neatbilstoši tehnoloģijai iestrādātam materiālam ir raksturīga palielināta sēšanās (virs 10 %).

„RB&B Ekovati” iestrādā tikai mehanizēti, izmantojot „slapjo” vai „sauso” paņēmienu:

„Slapjo” paņēmienu izmanto vaļēju konstrukciju siltināšanai. Pielietojot „slapjo” paņēmienu, āra gaisa temperatūra nevar būt zemāka par 50C.

Ar „sauso” paņēmienu siltumizolācijas materiālu iestrādā iepriekš sagatavotā un noslēgtā konstrukcijas tilpumā. Doto siltināšanas paņēmienu var izmantot arī pie negatīvām āra gaisa temperatūrām.

Uzglabāšana
„RB&B Ekovate” jāuzglabā zem nojumes un jāizsargā no nokrišņiem un mitruma negatīvās iedarbības.

Maisa svars 15 kg ± 5%

Ekovates tehniskie parametri

Rādītājs Deklarētā vērtība Pārbaudes metode
Tilpummasa

(sausā stāvoklī, pie slodzes 100 Pa)

32 ¸ 45 kg/m3 – horizontālās konstrukcijās

45 ¸ 55 kg/m3 – vertikālās konstrukcijās

45 ¸ 55 kg/m3 – slīpās konstrukcijās (leņķis virs 300)

IST 134870030:2007
Siltumvadītspēja, l10 ≤ 0,0391 W/(m · K) VGTU protokols

Nr.: 1141

Ugunsreakcijas klase B-sl, d0 LST EN 13501:1
Antiseptisko piedevu daudzums ≥ 11,2 % (pēc masas) IST 134870030:2007
Antipirēnu daudzums ≥ 7,4 % (pēc masas) IST 134870030:2007

Kā mēs strādājam ...

ekovate_lat_01
ekovate_lat_02
ekovate_lat_03
ekovate_lat_05
ekovate_lat_06
ekovate_lat_08
ekovate_lat_09
ekovate_lat_10